• Instagram

ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLER İÇİN PİYANO EĞİTİMİ

 

14 senedir severek başladığım bu yolda; tecrübelerimi yoğun bir enerjiyle hem çocuklara hem de yetişkinlere severek aktarmaya çalışıyorum. Piyano eğitimi için çocuklara ve yetişkinlere uygulanan metodlar çoğunlukla aynı değildir. O nedenle öngörüşme yaptıktan sonra ihtiyaçlarımız doğrultusunda ders rutinimiz belirlenir

Piyanoya kaç yaşında başlanmalı?, Haftada kaç gün olmalı? gibi sorularınız için Lütfen Ayrıntılı bilgi için Mesaj atmaktan Çekinmeyin.

BURCU DURMAZ MÜZİK ATÖLYESİ

SES EĞİTİMİ VE VOKAL KOÇLUĞU

Yetişkinlere, gençlere yönelik Klasik Ses Eğitimi ve vokal koçluğu; nefes ve beden koordinasyonu farkındalığı temel alınarak; öncelikle şan egzersizleri, sonra seçilecek tarza göre telaffuz ve fonetik çalışmalarından oluşuyor.

Şan derslerinin sonunda öğrencileri motive etmek ve hatalarını görmeleri amacıyla home-studio kayıtlar yaparak, derslerimizi hem daha kalıcı hem de eğlenceli hale getiriyoruz. Böylece derste öğrenilen tüm deneyimlerini söylediği parçaya aktarma şansı oluyor. Lütfen Ayrıntılı Bilgi için Mesaj Atmaktan Çekinmeyin.

ULUSLARARASI İNTERAKTİF 

ERKEN DÖNEM MÜZİK EĞİTİMİ

Erken çocukluk,okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklar için hazırlanmış, Amerika başta olmak üzere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Çin, Japonya, Hindistan, Güney Afrika, Almanya, İngiltere, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde okul (milletlerarası okullar, kolejler,devlet okulları), sanat merkezleri ve müzik atölyelerinde uygulanan uluslararası 4 - 13 yaş Erken Dönem Müzik Eğitimidir.ProdigiesMusic Eğitimi alan öğrenciler, eğitim sonunda deskbelleri ile çalabilecekleri engin bir repertuara sahip olmanın yanında, edindikleri tekniği piyano başta olmak üzere,birçok enstrümana entegre edebilmektedir.

Her bir ders için özel hazırlanmış, eğlenceli animasyonlarla Temel Solfej Eğitimi alan öğrenciler, 3(üç) haftanın sonunda Ritim - Tartım, 8(sekiz) haftanın sonunda Dikte - Duyma çalışmalarının yanında, belirli aralıklarla Beste - Kompozisyon ve Hand- Sign melodi çalışmaları ile müzikal becerilerini en üst düzeye çıkarabilmektedir. Sadece bir müzik ve nota eğitimi olmayan ProdigiesMusic, öğrencilere erken öğrenme çağında enternasyonel müzik anlayışıyla tanışma, İngilizce’yi müzik alanında da kullanarak doğal süreçte yabancı dilini pekiştirme, sistematik biçimde ilerleyen eğlenceli müfredat yapısı ve Prodigies Deskbellerin kusursuz (440 Hz) soundları ile bütüncül bir müzik ve nota eğitimi imkanı sunmaktadır.